Συνεστίαση φίλων και μελών του συλλόγου μας
Με μεγάλη επιτυχία, έγινε και φέτος η συνεστίαση φίλων και μελών του συλλόγου μας την Πέμπτη 31 Αυγούστου 2023 στο εστιατόριο Omilos, όπου συναντήσαμε τους φίλους μας, συζητήσαμε, απολαύσαμε το καλό φαγητό, χορέψαμε και διασκεδάσαμε με ζωντανή μουσική. Μας τίμησε με την παρουσία τους ο Έπαρχος Πάρου κ. Κώστας Μπιζάς.
Ευχόμαστε να έχουμε ένα καλό φθινόπωρο και του χρόνου με με το καλό να το επαναλάβουμε!
![viber image 2023 09 21 07 15 14 209](/images/2023/synestiasi/viber_image_2023-09-21_07-15-14-209.jpg)
![viber image 2023 09 21 07 15 15 982](/images/2023/synestiasi/viber_image_2023-09-21_07-15-15-982.jpg)
![viber image 2023 09 21 07 15 18 772](/images/2023/synestiasi/viber_image_2023-09-21_07-15-18-772.jpg)